Proč Flash?

Flash aplikace a hry

Flash hry a aplikace zaznamenaly v posledních letech veliké rozšíření po celém internetu. Mají velký potenciál z pohledu interaktivity a grafický, nebo zvukových možností. Ve flash hrách lze dobře propagovat svoji značku, protože lidé hru hrají kvůli zábavě a pokud se jim líbí, sami ji šíří dál.

Proč si vybrat moje služby?

Zakázku zpracovávám já

Možná to zní jako samozřejmost, ale není tomu tak. Mnoho webdesignových studií, které nabízejí flash aplikace využívá služeb programátorů/grafiků na volné noze. Díky tomuto faktu pak platíte za výsledný produkt až několikanásobně více peněz než stojí jeho skutečný vývoj.

Cena

Z předchozího odstavce vyplývá další výhoda, kterou mohu nabídnout, a tou je nižší cena, protože už neplatíte žádnému prostředníkovi.

Zkušenosti

Na poli vývoje Flash aplikací se pohybuji už několik let. Za tuto dobu jsem mám již vytvořené množství úspěšných projektů. Umístil jsem se několikrát na předních pozicích v soutěži Becherovka game. Moje hry hrají denně desítky tisíc hráčů. Více informací najdete v detailech jednotlivých her.

Vše v jednom

Při své tvorbě se můžu spolehnout na spolupráci s grafikem Petrem Bukovjanem, který se stará o graficky náročnější části aplikací. Díky tomu je možné zadaný projekt vytvořit nejen po stránce programové i grafické. Jeho práce můžete najít v přípravované části galerie.

Co Vám mohu nabídnout?

Technologie

Ovládám Actionscript 2 a Actionscript 3. V referencích můžete najít zpracované zakázky různých druhů.

Tvorbu Flash her

Umím vytvářet jednoduché i složitější Flash hry. Tvorbě her se věnuji delší dobu, takže pro mě není problém vytvořit hru podle Vašeho nápadu, nebo nějakou vymyslet. Můžete si určit typ hry, styl hry i grafiku. Je možné také vycházet z předchozích projektů za výhodnější cenu.
V případě zájmu o vytvoření libovolné hry pište na j.bukovjan@gmail.com a já Vám udělám bezplatný odhad ceny a doby zhotovení.
Dále ovládám implementaci API většiny velkých světových herních serverů, díky čemuž můžu zajistit vytvořeným hrám lepší rozšíření.

Flash aplikace

Vytvářím Flash aplikace přesně podle vašich požadavků. Dynamicky načítané bannery, galerie, tagcloudy, komunikace Flashe s XML, MySQL databází a nebo jen textovými soubory není problém. Ukázky těchto druhů prací můžete nalézt v referencích.
Pokud máte zájem o vytvoření Flash aplikace, kterou jste viděli na internetu, můžu ji pro Vás na míru udělat.

Tvorbu bannerů

Potřebujete vytvořit poutavý banner na vaše stránky? Neváhejte a ozvěte se s bližšími informacemi na email j.bukovjan(at)gmail.com, zdarma Vám udělám kalkulaci a odhad doby zpracování. Ukázky již vytvořených bannerů najdete na stránce s referencemi

Webové stránky

Umím vytvářet celé stránky ve Flashi i upravovat Flash templaty. Tyto stránky mají daleko vyšší možnosti z pohledu grafiky a interaktivity.

Google mapy

Pro Vaše potřeby je možné implementovat google mapy a propojit je s vaší databází. Takto můžete svým zákazníkům ukázat sídla poboček firmy, místa konání akcí, nebo zobrazit jakákoli jiná místa na mapě.

Facebook aplikace

Ovládám základní funkce Facebook API na úrovni hry Green Archer 2vložené na Facebook. Tj. vytvoření aplikace a možnost poslat pozvánku pro přátele.